Järelmaks | Reisibüroo Reisiline

Järelmaks

Reisilaen

Nimi *

E-mail *

Isikukood *

Telefon *

Töökoht *

Amet *

Töötamise periood *

Sissetulek *

Reisihind *

Esimene sissemaks *

Krediteerimise periood *

Laenu tagasimakse kuupäev *

Lisainformatsioon

On isik, kes täitmise hetkel või kuni aasta tagasi on täitnud avaliku võimu olulisi ülesandeid (näiteks riigipea, valitsusjuht, minister, ase- ja abiminister, parlamendiliige, ülem- ja konstitutsioonikohtu kohtunik, riigi kontrollasutuse ja keskpanga nõukogu liige, suursaadik, asjur ja kaitsejõudude kõrgem ohvitser, riigi äriühingute juhtimis-, järelevalve- või haldusorgani liige) ja tema perekonnaliikmed (näiteks abikaasa / abikaasaga võrdväärne partner, laps ja lapse abikaasa või partner, vanem) ning tema lähedased kaastöötajad (näiteks nõunik, assistent jne).

Olen teadlik ja nõustun, et minu isikuandmete kohta tehakse päring kogumispensioni registrisse ning saadud andmeid kasutatakse minu brutotöötasu väljaarvestamiseks. Päringutega mittenõustumisel olen nõus esitama andmete kontrollimiseks enda viimase 6 kuu konto väljavõtte.

Nõustumisel lubate kasutada oma kontaktandmeid selleks, et saada e-posti või SMS-iga teavitusi Liisi uudistest, sooduspakkumistest ja partnerkampaaniatest. See ei kohusta Teid millekski ja saate sellest igal ajal loobuda, kasutades pakkumistes olevat loobumise võimalust või kirjutades info@holmbank.ee. Holm Bank AS ei koorma oma kliente rämpspostiga ega jaga klientide kontaktandmeid turunduseks kolmandatele isikutele.

Reisi kohe, maksa hiljem!

Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased
Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.

NB! Järelmaksupakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 € ja tagasimaksete summa 499,32 €.